7 סימנים לזיהוי קמגרה מזויפת בשנת 2022

מוצרים אלו ואחרים ידועים בשוק כמוצרים שלא מעט חברות מזייפות אותם. הזיופים במקרים מסוימים יכולים להיות קלים כשמדובר על תמרוקים, מוצרים לשיער, או אפילו מוצרי מאכלים שאינם מזיקים. אך כשמדובר על תכשירים שאמורים לפתור בעיות פיזיולוגיות, או תרופות, כאן אנחנו בבעיה. הסיטואציה שבה מוצרים מזויפים מכילים כימיקלים מזיקים, או עלולים להתנגש עם תרופות או מחלות רקע ולהביא לכך שהנוטלים אותם מסכנים את בריאותם ואת חייהם, היא סיטואציה שחייב לשים עליה את היד ולמגר אותה ככל שניתן. לצערנו זה לא לגמרי אפשרי, אז הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא להבין איך לזהות תכשירים מזויפים. ויש לא מעט דרכים לכך.

מוצרי קמגרה מזויפים – חשוב להכיר את התופעה

עולם הצרכנות מלא באנשים שמבקשים תכשירים שונים, ולא תמיד בודקים היטב האם אלו תכשירים מקוריים או מזוייפים. תכשירים מזוייפים לצערנו מכילים חומרים שעלולים לגרום לעגמת נפש, לבריאות לקויה ולפגוע באורח החיים באופן משמעותי. ועל כן, חשוב לדעת איך לזהות מוצרים מקוריים. אם אתם צרכנים של מוצרי קמגרה, חשוב לדעת איך לזהות קמגרה מזוייפת על מנת שלא תזיקו לבריאותכם, ותוכלו כן לקבל את התוצאות המקסימליות והאיכותיות ביותר ממוצרי קמגרה המקוריים. קמגרה מקורית נמכרת על ידי חנויות מקוונות באונליין ועל כן חשוב מאד לבדוק היכן אתם רוכשים, וללמוד גם לזהות את המוצרים המקוריים.

מכירת קמגרה מזוייפת ברשת – פעולה נפוצה

לצערנו, לא מעט מוצרים מזויפים רצים ברשת ומתחזים למוצרי קמגרה. קמגרה הוא סימן מסחרי. ואם חברה זו או אחרת מחליטה לקחת את המוצר ולהפוך אותו לשלה, זוהי הפרה של חוקי הקניין הרוחני ולמעשה, עבירה על החוק. הדרך הטובה ביותר שלא ליפול אל מוצרים מזויפים היא לרכוש את המוצר במקומות הראויים למכור את המוצר המקורי, לא להתפתות לרכישה של מוצרים דומים. קמגרה פותחה על ידי חברת Ajanta Pharma ההודית ומשווקת בארץ על ידי חברת קמגרה. על מנת שבאמת תדעו שאתם רוכשים את המוצר המקורי, פשוט הזמינו מהיבואן והמשווק הרשמי של קמגרה בישראל. קמגרה מגיעה כמוצר ג'ל באריזות של 7 יחידות, מוצר פילדנה באריזות של 10 יחידות או קמגרה פולו באריזות של 8 יחידות. למוצרים להם יש שמות אחרים יש חברות המתחזות לקמגרה ומשווקות מוצר מזויף. וחשוב לשים לב לכך. המשווק הרשמי גם יפרסם מחירון, כך תהיו בטוחים שאתם רוכשים את המוצר הרשמי מהמשווק.

כך תזהו קמגרה מזויפת

קמגרה מזויפת כבר נמכרת בתור קמגרה מקורית, איך תזהו את הקמגרה המזויפת ותשמרו על איכות החיים שלכם, ומהם הסימנים לזיהוי הקמגרה המקורית
  • ברקוד דיגיטלי בחלק העליון של האריזה – תכשיר קמגרה מקורית יגיע עם ברקוד דיגיטלי בחלק העליון של הקופסא, שיאפשר לכם אכן לזהות את מקוריות התכשיר.
  • ברקוד דיגיטלי בצד הקופסא – אם תחפשו בצד הקופסא של התכשיר, תגלו גם ברקוד דיגיטלי המעיד על מקוריות התכשיר.
  • סימן trade mark בתחתית צידי אריזת התכשיר – חפשו את צמד המילים TRADE MARK בצד התכשיר.
  • פס אדום – פס אדום מוטמע לצד האריזה יעיד על תכשיר מקורי.
  • הולוגרמה – מדבקת הולוגרמה עם הכיתוב AJANTA PHARMA המופיע בכיוון לאור על גבי האריזה יעיד על מקוריות התכשיר.
  • חותמת – חותמת עם תאריך תופיע בצד האריזה הפנימית, חפשו אותה.
  • פלסטיק קשיח – גב אריזת התכשיר יהיה מפלסטיק קשיח.

Ajanta Pharma – אודות

APL היא חברה בינלאומית שנוסדה בשנת 1973 ונמצאת בהודו. החברה עוסקת בשיווק, ייצור ופיתוח של תכשירים. לחברה פעילות עסקית בארה"ב, ישראל, דרום מזרח אסיה, מערב אסיה ועוד 30 מדינות באפריקה.

לחברה יש מעל 1,400 מוצרים הרשומים במדינות השונות ועוד מוצרים הנמצאים בתהליכי אישור. מדובר בחברה גנרית ממותגת המתמקדת בטיפולים מיוחדים, פתרון בעיות ספציפיות ונמצאת בתהליך צמיחה משמעותית בשנים האחרונות.

החברה מאפשרת מגוון רחב של מוצרים לטיפולים בתחום שפיכה מוקדמת, אין אונות, ובנוסף לכך גם מערכת העיכול, מערכות הם והלב, גניקולוגיה ואף טיפול בכאבים.

החברה הפכה מוכרת בישראל בעיקר בשל מוצרי קמגרה האיכותיים המביאים פתרון אידיאלי לבעיות שפיכה מוקדמת ואין אונות. ומביאה עמה בשורות ותובנות חדשניות בתחום.

קמגרה מקורית רוכשים בביטחון מהאתר המתאים

רכישת קמגרה מקורית מאתר BUY KAMAGRA מתבצעת בדיסקרטיות ובביטחון מלא בלחיצה על הזמנה דיסקרטית או בלחיצה על כפתור הוואטסאפ.

ההזמנה לא חושפת אתכם בפני אף אדם, היא דיסקרטית, ושלוש שעות מרגע ביצוע ההזמנה התכשיר כבר יחכה לכם בפתח הדלת. כאשר הוא ארוז באופן דיסקרטי וללא ידיעת שום אדם מה יש בתוך האריזה.

על איכות חיים לא מתפשרים

כולנו יודעים שאם חיי המין שלנו הם לא איכותיים, זה משפיע גם על היומיום. כשחיי המין לא טובים אנחנו מתוחים יותר. לחוצים יותר. פחות נחמדים לסביבה, מרגישים ביטחון עצמי פחות טוב וגבוה. ובכלל, הכל לא נעים, לא כיפי ולא משוחרר.

לעומת אנשים שחווים איכות חיי מין גבוהה, מגוונת ומספקת. להם הכל פשוט יותר טוב, חלק וקל יותר. הם נטולי מתחים, מתקשרים טוב יותר עם סביבם והביטחון העצמי שלהם טוב יותר, ובצדק. כשיש חיי מין מגוונים ומספקים, זהו בוסט אמיתי לאגו, לביטחון העצמי ולתחושה העצמית הטובה, יחד עם אהבה עצמית טובה.

אל תתפשרו על איכות החיים שלכם, הזמינו כבר עכשיו קמגרה מקורית ותוך שלוש שעות תוכלו לשפר לעצמכם את החיים, בדיסקרטיות.

הזמנה מהירה:

יעיניין אותך גם:

תפריט נגישות